NM SKOG 2005
Finale søndag 4.08

Terreng: Dommere: P.H Nymark / B. Stene og S.O Myrlund

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

Resultater

1

KV

Aasatruas Røysa

Glenn Olsen

Vinner

2

B

Suhlegan Princess

Gunnar Handberg

3

SV

Gallokåsens E-Immer

Hans Nordhus

4

KV

Næveråsen`s Lotus

Robert Brenden



NM SKOG 2005
2. dag, Semifinale

Parti 1: Endalen Dommere: Øystein Utne/J.Hindbjørg

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

Resultater

1

IS

Conspirit av Kjerringholm

Geir Keiserås

0

2

GS

Sari

Gøril Hov

0

3

KV

Røysa

Glen Olsen

2.AK

4

IS

Eikelias Adam

Torgeir Must

1.AK

5

GS

Arja

Arne Oppdal

0

6

IS

Ayra av Kjerringholm

Geir Keiserås

T.F.


Parti 2: Rognes Dommere: Bjørnar Boneng/ Jens P. Storrø

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

Resultater

1

GS

E Fauna

Bjørn Grane

1.AK+ÆP

2

GS

Mounty

Jan O. Bratset

0

3

ES

Donna

Egil Amundsen

0

4

IS

Polka

Hans Gjøslien

0 .T.F

5

IS

Hecos

Jan Sperre

0.T.F

6

GS

Føyka

Berit Riise

0


Parti 3: Storrø Dommere: Per Arne Kjelsberg

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

Resultater

1

SV

Taursus

Egil Salthammer

1.AK

2

KV

B.S.I.Ani

Trond Leganger

T.F

3

GS

Zico

Steinar Einvik

0

4

GS

Birk

Thomas Hladik

0


Parti 4: Holtsjøen Dommere: Olav Brattberg

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

Resultater

1

SV

Immer

Hans Nordhus

1AK

2

SV

Quick Silver

Randi Schulze

0

3

IS

Lolly Popp

Nina Kjelsberg

0

4

KV

Lotus

Robert Brenden

0 .T.F.

5

SV

Haidy

Hans Nordhus

3AK

6

B

Princess

Gunnar Handberg

0.T.F.



1. DAG, Kvalifisering
3 hunder går videre til Semifinale fra hvert parti

Parti 1: Nøkksjøen: Dommere: Sverre Heim/Bård Ulvin

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

ES

Skålafjellets Donna

Egil Amundsen

til.semi

2

GS

Imigens Br.Arja

Arne Opdahl

til.semi

3

IS

Lyngstuas Millenium Polka

Hans Gjøslien

1.AK TIL SEMI

4

B

Litjåsens Sara

Asbjørn Jensen

5

P

Setpoints Prima

Ole Frøland

6

ES

Fosens A-Embla

Jostein Reitan

Parti 2: Terreng: Storrø Dommere: Bjørnar Boneng/Per Bjarne Bonesvoll

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

P

St.Peter

Svein Midthjell

2

IS

Rødliens Heidi

Laila Hope

3

IS

Imingens Sa Lollipop

Nina N Kjelsberg

til.semi

4

IS

Aasrabbens Hecos

Jan Sperre

1.AK til.semi

5

GS

Imingens Miss Bovie II

Nina N Kjelsberg

6

KV

Nvrsens Bsp Lotus

Robert Brenden

2.AK
til.semi

Parti 3: Terreng:Dragås Dommere: Bjørn Storsveen/Ingar Gravrok

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

B

Peik

Geir H Ingdal

2

IS

Varangerviddas Targa

Arild Aune

3

GS

Entangens A-Sari

Gøril Hov

til.semi

4

KV

Lille Nora

Hans B. Stensrud

5

ES

Vanja

Gøril Hov

6

GS

TL Birk

Thomas Hladik

1.AK til.semi

Parti 4: Terreng: Tågå, Budalen Dommere: Øystein Utne/Knut Dukane

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

IS

Ayra av Kjerringholm

Geir T. Keiseraas

til.semi

2

KLM

Tyva

Vidar Engeset

3

GS

Imingens Trønder Trøkk

Knut Dukane

4

IS

Con Spirit av Kjerringholm

Geir T. Keiseraas

til.semi

5

B

Shulegan Princess

Gunnar Handberg

1.AK til.semi

6

GS

Finnvolas Tsar

Arild Dahl

Parti 5: Terreng: Rabbslått Sæterås Dommere: Bjørn Dahl/Geir Wagnild

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

SV

Rondeslottens Quick Silver

Randi Schulze

til.semi

2

GS

Soknahåggåns Føik

Rune Kjerstad

3

GS

Hammarkleivas Mounty

Jan Ove Bratset

til.semi

4

IS

Us Redoks

Randi Schulze

5

GS

Soknahåggåns Shira

Rune Kjerstad

6

GS

Storevolls Storm

Rune Skeie

3.AK

Parti 6: Terreng: Endalen i Budalen Dommere: Harry Hansen/Jarle Hindbjørg

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

GS

Bualias Sensi

Berit Riise

2

KV

Ulvesvollens BSI Ani

Trond Leganger

til.semi

3

GS

Bualias Rakkeren

Torleif Enlid

4

SV

B-Tarsus

Egil Salthammer

1.AK til.semi

5

KV

Tierbuas Pærla

Odd Mørk

6

GS

Føyka

Berit Riise

2.AK til.semi

Parti 7: Terreng: Nekkjådalen Dommere: Åge Olausen/Kjetil Adolfsen

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

KV

Dierges Hekla

Trine Ø. Knutsen

2

SV

Gallokåsens E-Immer

Hans E Nordhus

til.semi

3

GS

Fjellbrudens Rayo

Dagfinn Ness

4

GS

Finnvolas Zico

Steinar Einvik

til.semi

5

SV

Gallokåsens D Haidi

Hans E Nordhus

2.AK til.semi

6

GS

Hammarkleivas Siri

Dagfinn Ness

Parti 8: Terreng: Rognes Dommere: Olav Bratberg/Werner Aune

Nr.

Rase

Hundens Navn

Fører

1

IS

Eklias Adam

Torgeir Møst

til.semi

2

IS

Setterly Aldo

Jens Kringen

3

KV

Aasatruas Røysa

Glenn Olsen

til.semi

4

GS

E. Fauna

Bjørn Grane

til.semi

5

KV

Tierbuas Pippi

Glenn Olsen

6

IS

Imingens Sa O’Malley

Gisle Sveva


  Egen hjemmeside? ©2020 Firmanett